Stacaravan Bluebird Caprice 2 slaapkamers

Uitverkocht

35 000 

Extra voorzieningen inbegrepen in prijs :

    • terras
    • tuinhuis
    • Keuken toestellen
    • microgolfoven
    • broodtoaster
    • waterkoker
    • keukenservices
    • glazen
    • borden
    • bestek
    • potten
    • pannen
    • TV
    • Radio

Rest van de inboel is bespreekbaar

Te koop via  de eigenaar.Informatie: Bureau Camping Le Val de l’Aisne.+32 (0)86 47 00 67

Categorie:

Wil je op bezoek komen ?

Maak een afspraak per e-mail door op onderstaande knop te klikken.

Beste,

Hierbij verkopen wij onze verzorgde stacaravan op de gezellige en kindvriendelijke camping "Le Val de L'Aisne" in hartje Erezee (Ardenne).

De stacaravan is het model Caprice van het merk BlueBird uit 2008.

Hij is in verzorgde en uitstekend werkende staat. Voorzien van alle comfort door middel van een centrale verwarming met in elke kamer traditionele radiatoren. In de leefruimte is nog een extra gashaard voorzien voor extra verwarming en gezelligheid.

De volledige centrale verwarming (ketel en chauffages) werd in 2017 volledig vernieuwd. De sanitaire toebehoren zoals thermostaatkraan, douchekraan, lavabo kranen werden in 2023 volledig vernieuwd.

Stacaravan is 11,4m lang en 3,8m breed en is voorzien van een groot terras en staanplaats voor de wagen. Binnenin is de caravan zeer ruim en voorzien van 2 slaapkamers (1x 2pers. bed; 2x 1pers. bed) en 2 badkamers.

De keuken is volledig uitgerust met koelkast met diepvriesvak, 4 pits gasvuur met oven en grill, spoelbak, microgolfoven en volledig voorzien van alle service, bestek, kookpotten en pannen.

Leefruimte is voorzien een grote hoekzetel met ingebouwd zetelbed voor 2pers.

Alle ramen zijn voorzien van verduisterende lamellen.

Kortom instapklare stacaravan op een mooie locatie en verzorgde camping. Zeer kindvriendelijk en in de zomermaanden is er animatie voorzien voor de kleintjes.

Reden dat we de caravan verkopen is omdat we starten aan een nieuwbouwproject waardoor we helaas de komende periode te weinig gaan kunnen komen.

Aarzel niet om contact op te nemen bij interesse of bijkomende informatie.

Bijkomende informatie

Merk

Bluebird

Model

Caprice

Jaartal

2008

Verwarming

Central

Kamers

2 slaapkamers

Badkamer

2 douches

Dimensie

11,4 m x 3,8 m

Mogelijkheid om dezelfde jaarplaats te behouden

ja